Oferta

DEPILACJA LASEROWA

Skuteczna i bezbolesna metoda depilacji MEDYCZNYM LASEREM DIODOWYM – MEDILASE PRO, której efektami cieszymy się już po pierwszym zabiegu.

Depilacja laserowa = szybkie, niezawodne i ​​trwałe usunięcie włosów aż do 90%! Już po jednej wizycie pozbędziesz się 15 – 20% włosków. To obecnie jedna z najlepszych i najskuteczniejszych metod pozbycia się niechcianego owłosienia.

W naszym gabinecie pracujemy na najnowszej generacji laserze, który posiada cztery długości fal (755, 808, 940 i 1064 nm). Umożliwia to pracę na każdym fototypie skóry oraz usunięcie owłosienia w każdym stadium rozwoju, pozwala na skuteczne uszkodzenie zarówno ciemnych, jak i jaśniejszych włosów. Naszym laserem z 4 wiązkami można wobec tego pracować przez cały rok w obrębie całego ciała.

Bezbolesne depilowanie ? – TAK Jest to możliwe dzięki zastosowaniu silnego chłodzenia głowicy podczas zabiegu. Urządzenie dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia pozwala dobrać odpowiednią temperaturę do różnych obszarów i fototypów skóry. Głowica lasera jest w stanie osiągnąć bardzo niską temperaturę chłodzenia aż -16 stopni Celsjusza, co czyni zabieg bezbolesnym. 

Ile trwa cała seria zabiegowa?

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów zalecane jest wykonanie cyklu zabiegów od 6 do 8 w odstępach 4-8 tygodniowych w zależności od partii ciała.

Przed zabiegiem

Na dzień przed zabiegiem należy maszynką ogolić skórę w miejscu, które będzie poddane depilacji. W przypadku obszarów z szybkim wzrostem włosa (np. męska broda) – ogolić włosy w dniu zabiegu. Laser niszczy włosy jedynie w fazie wzrostu – do udanego zabiegu konieczna jest obecność łodygi włosa w mieszku. W przypadku, gdy pacjent stosował metody depilacji, usuwające łodygę z mieszka (wosk, epilacja chemiczna), należy odczekać min. 4 tygodnie po zastosowaniu ostatniej z nich, aby wyrosły kolejne włosy. Jeśli włosy nie będą dokładnie wygolone – poskutkuje to zmniejszoną efektywnością zabiegu, oraz jego większą bolesnością !!! 

Po zabiegu

Przez 14 dni po zabiegu unikać wahań temperatury i nie korzystać z sauny, solarium, łaźni parowych i krioterapii; unikać ekspozycji na słońce i stosować kremy z filtrem przeciwsłonecznym. Nie należy przez ten czas drażnić mechanicznie lub chemicznie skóry (stosowanie dezodorantów, toników na bazie alkoholu). Włosy w naświetlonym obszarze można golić lub obcinać, nie należy ich wyrywać lub woskować. Na jeden dzień przed kolejnym zabiegiem należy ogolić pozostałe włoski. Przez co najmniej 3 tygodnie po zabiegu unikać zabiegów złuszczających skórę.

Po naświetleniu może wystąpić rumień lub obrzęk okołomieszkowy. Zarówno zaczerwienienie jak i niewielkie strupki, czy też niewielkie przebarwienia ustępują po kilku dniach.

ZALETY

 • najnowocześniejszy, nieinwazyjny sposób trwałego pozbycia się owłosienia
 • idealny sposób na wrastające włoski
 • likwiduje problem zapalenia okołomieszkowego po stosowaniu innych metod

Przed rozpoczęciem zabiegów depilacji zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację podczas której dokładnie opowiem Ci o zabiegu, wykluczę ewentualne przeciwwskazania do jego wykonania a także wykonam dla Ciebie próbę laserową podczas, której dobiorę właściwe do Twojej karnacji oraz rodzaju włosków parametry lasera.
Przekonasz się, że depilacja laserowa w naszym salonie może być całkowicie bezbolesna i komfortowa!

PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża, karmienie piersią;
 • depilacja woskiem, pęsetą, depilatorem do 4 tygodni przed zabiegiem;
 • choroba nowotworowa;
 • opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne w miejscu depilacji;
 • bielactwo, łuszczyca, rybia łuska.
 • aktywna opalenizna w miejscu depilacji, stosowanie samoopalaczy, wizyty na solarium – na 4 tygodnie przed zabiegiem jest to zakazane
 • zażywanie leków i ziół światłouczulających, np.: nagietek, bratek, dziurawiec, skrzyp polny, niektóre herbatki odchudzające – wymagana jest min. 2 tyg. przerwa
 • stosowanie kremów lub maści z witaminą A, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac, itp.). Terapia doustna retinoidami wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji a pierwszym zabiegiem.
 • stosowanie witaminy C i kwasów owocowych i chemicznych w miejscu depilowanej powierzchni wymaga miesięcznej przerwy przed zabiegiem
 • włączona antybiotykoterapia
 • padaczka, hemofilia, porfiria, kolagenoza i inne nadwrażliwości na światło słoneczne
 • nieleczona (nieustabilizowana) cukrzyca

DEPILACJA LASEROWA

Cena zabiegu od 180 zł

Czas zabiegu 20 min - 1h 30 min
Umów się na zabieg