Oferta

JAPOŃSKI LIFTING TWARZY – KOBIDO

Masaż Kobido znany jest jako „niechirurgiczny lifting twarzy”. Jest to zestaw złożonych technik manualnych, które maja nie tylko odprężać mięśnie twarzy, ale także stymulować skórę do odnowy.

Masaż składa się z kilku etapów: 

W pierwszej kolejności masowane są tkanki głębokie – powięzi i mięśnie, które podtrzymują skórę – w wyniku masażu zmniejsza się napięcie skóry co powoduje, że zmarszczki mimiczne ulegają wygładzeniu.

W drugim etapie osoba masowana zostaje wprowadzona w stan głębokiego relaksu, stan odprężenia usprawnia przepływ w naczyniach przez co poprawia się mikrokrążenie i koloryt skóry.

Trzeci etap ma na celu wydrenowanie skóry twarzy, podczas drenażu usuwane są obrzęki i opuchlizna, a wraz z nimi usuwane są ze skóry toksyny.

Kluczową częścią masażu KOBIDO jest część liftingująca – najbardziej intensywny etap masażu, który unosi owal twarzy i poprawia strukturę skóry dając spektakularny efekt odmłodzenia.

Ostatni etap polega na uciskaniu punktów akupunkturowych na twarzy, każdy z nich wpływa na pracę poszczególnych mięśni i poprawia ich kondycję. 

Masaż KOBIDO aktywuje nerwy twarzy, wg filozofii Dalekiego Wschodu wzmacnia przepływ energii życiowej prowadząc do naturalnej odnowy i liftingu skóry. Jest doskonałą terapią dla skór wymagających poprawy jędrności i podkreślenia owalu twarzy, sprawia, ze skóra twarzy promienieje.

Masaż KOBIDO jest treningiem dla mięśni twarzy, aby przyniósł długotrwałe efekty jak każdy trening wymaga systematyczności i serii. 

ZALETY

  • Niwelowanie napięcia mięśniowego, które powoduje zmarszczki mimiczne 
  • Stymulacja metabolizmu komórkowego i szybsza regeneracja skóry
  • Oczyszczenie skory z toksyn, zanieczyszczeń i martwych komórek oraz wydobycie naturalnego blasku
  • Redukcja nadmiernego napięcia w okolicach szyi, klatki piersiowej i owalu twarzy
  • Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny

JAPOŃSKI LIFTING TWARZY – KOBIDO

Cena zabiegu 180 zł

Czas zabiegu 60 min
Umów się na zabieg